Zaznacz stronę

LAKIEROWANIE

Lakier w gitarze jest jednym z elementów najbardziej narażonych na zniszczenie. Dobrze zachowany nieuszkodzony lakier jest idealnym zabezpieczeniem drewna przed wszelkiego typu substancjami wnikającymi w surowe drewno oraz przed warunkami zewnętrznymi takimi jak nagłe zmiany wilgotności. Renowacja powłoki lakierniczej niesie ze sobą wiele korzyści od strony technicznej jak i wizualnej poprawiając wygląd naszego instrumentu.

PRACE PRZYGOTOWUJĄCE INSTRUMENT DO NANIESIENIA ODPOWIEDNIEJ WARSTWY LAKIERU

USUNIĘCIE STAREJ POWŁOKI

350 – 550 PLN

 • Usunięcie starego lakieru odbywa się zawsze do gołej deski, cena uzależniona jest od rodzaju lakieru oryginalnego przeznaczonego do usunięcia oraz grubości tej powłoki. Najtańsza opcja to usunięcie lakierów akrylowych natomiast najdroższa odnosi się do lakierów poliestrowych. Droższe są również gitary z profilowanymi topami. Oceny możemy dokonać na miejscu podczas oględzin instrumentu.

ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI PODKŁADEM

250 PLN

 • podkłady zalecamy stosować w przypadku gatunków drewna mocno porowatych. Ułatwia to uzyskanie bardzo cienkiej warstwy lakieru docelowego przy jednoczesnym pełnym zalaniu porów drewna. W przypadków gatunków drewna gładkich nakładania podkładu nie jest konieczne.

  LAKIEROWANIE GITARY

  Ceny lakierowania są uzależnione od wielu czynników. W cenniku podajemy dolne progi cenowe, natomiast pełnej wyceny dokonujemy na podstawie szczegółowej, bezpośredniej rozmowy nad konkretnym zleceniem. Zapraszamy dokontakty w celu ustalenia szczegółów.

  LAKIER BEZBARWNY MAT

  OD 550 PLN

  LAKIER BEZBARWNY POŁYSK

  OD 750 PLN

  LAKIER KRYJĄCY MAT

  OD 650 PLN

  LAKIER KRYJĄCY POŁYSK

  OD 850 PLN

  SUNBURST MAT

  OD 850 PLN

  SUNBURST POŁYSK

  OD 1050 PLN

  EFEKTY SPECJALNE

  ZAPYTAJ

  GRAFIKI

  ZAPYTAJ

  TAK LAKIERUJEMY

  KONTAKT

  Adres

  •   ul. Królowej Jadwigi 33, 70-262 Szczecin
  • Budynek wolnostojący w oficynie, wejście od ul. Łokietka 23
  •   +48 503 070 545
  •   bouwer.guitars@gmail.com
  •   bouwerguitars.com

  10 + 4 =