Zaznacz stronę

USŁUGI CENY OPISY

AKCJA REGULACJA

Tutaj znajdziesz informacje o kosztach wszelkich prac związanych z regulacją twojej gitary. W pojęciu regulacji mieszczą się między innymi takie czynności jak: Ustawienie krzywizny gryfu, ustawienie akcji, regulacja wysokości przetworników, strojenie oktaw, korekcja siodełka…

WSZYSTKO O PROGACH

Wymiany progów, szlify progów, polerowanie i odbudowa koron, szlifowanie krawędzi to niektóre z usług, które możemy dla ciebie wykonać. Zobacz jak nie wiele trzeba, żeby Twoja gitara dostała kolejną szansę na to abyś polubił ją na nowo.

ELEKTRONIKA

W tej sekcji dowiesz się ile może kosztować Cię usługa związana z elektroniką, między innymi: wymiany przetworników, wymiany potencjometrów, przebudowy układów, montaże dodatkowych elementów elektroniki, oraz wszelkie inne.

LAKIEROWANIE

W tej sekcji opisujemy wszelkie czynności związane z lakierowaniem, zmianą kolorów, naprawami miejscowymi lakierów. Wycena lakierowania jest najtrudniejsza ze wszystkich pozostałych usług, ale mamy kilka pozycji, których ceny są stałe. Zapaszmy do zapoznania się z nimi.

NAPRAWY KONSTRUKCYJNE

Złamane główki, niedopasowane kieszenie na gryf, pęknięcia oraz inne uszkodzenia gitar. Tutaj znajdziecie ceny usług związane właśnie z takimi przypadkami.

POZOSTAŁE

Tutaj znajdziemy ceny usług, które nie pasowały bezpośrednio do żadnej kategorii.

KONTAKT

Adres

  •   ul. Królowej Jadwigi 33, 70-262 Szczecin
  • Budynek wolnostojący w oficynie, wejście od ul. Łokietka 23
  •   +48 503 070 545
  •   bouwer.guitars@gmail.com
  •   bouwerguitars.com

14 + 8 =